7/24 açık

Opencart Özellikleri

Dünyanın en popüler e-ticaret altyapısı ile 24 saat çalışan çevrimiçi bir mağaza oluşturun.

Daha fazla bilgi edin
Yönetici deneyimi

Yönetici paneli

Yeni görünümüyle opencart yönetici paneli, bir bakışta tüm önemli bilgileri görmek için dizayn edildi. Siparişler, müşteriler, çevrimiçi insanlar, satış analitiği ve daha birçok önemli sonuca tek bakışta ulaşın.

Yönetici paneli
Müşteriler

Müşteri yönetimi

Opencart gelişmiş kullanıcı ayrıcalıkları, kullanıcı grupları ve kullanıcılar için ayrı ayrı rollerini ayarlamanızı sağlar.

Müşteri yönetimi
Güncel döviz kurları

Çoklu parabirimi

Dünyanın herhangi bir yerinde, herhangi bir para birimi için otomatik oran güncellemeleri alın. Farklı vergi ayarlayın. Satışları birden fazla parabirimi ile gerçekleştirin.

Çoklu parabirimi
Tam çeviri

Çok dilli

40'tan fazla dil kullanmak için çevirileri mevcuttur. Opencart İngilizce, Almanca, Türkçe, Fransızca hatta Arapça ve İbranice gibi sağdan sola yazılan dilleri destekler.

Çok dilli
Ürün satışını gerçekleştir

Ödeme alma yöntemleri

Authorize.Net, Amazon Ödemeler, First Data, Klarna, LiqPay, Skrill, Paypal, SagePay ve daha birçok ödeme yöntemi Opencart ile entegre gelir. Ayrıca pazaryerinden daha fazla kullanılabilir ödeme yöntemlerinden herhangi biri seçilebilir.

Ödeme alma yöntemleri
Kargoya vermeye hazır

Kargo yöntemleri

Dünyaca en ünlü kargo yöntemleri Opencart'ta zaten entegredir. Citylink, FedEx Parcelforce, Royal mail, UPS, USPS ile ve çok daha fazlası için kargo bileşenleri vardır. Ayrıca sabit ücretli gönderim ve ücretsiz kargo yöntemleri kullanılabilir.

Kargo yöntemleri
Kategoriler

Sınırsız Kategoriler

Sınırsız kategori ve alt kategori oluşturun ve onlara ürünlerini atayın.

Sınırsız Kategoriler
Ürünler

Sınırsız Ürünler

Eğer 1 veya 1 000 000 ürün satmak istiyorsanız hiç sorun değil, opencart'a sırtınızı yaslayın.

Sınırsız Ürünler
Ürün özellikleri

Seçenekler ve özellikler

Bazen ürünler için farklı seçenekler gerekir. Boyutlar, renkler, uzunluk, yükseklik gibi. Ne olursa olsun opencart ekstra önemli ürün seçenekleri ekleyerek bir çözüm sunar.

Seçenekler ve özellikler
Eklentiler

Opencart bileşenleri

Opencart, kendi ihtiyaçlarının ve işlevselliğinin kolayca genişletilmesini sağlayan modül tabanlı bir sistemdir. Kolay ve hızlıca En çok satanlar, Kategoriler, Sizin için seçtiklerimiz, En yeni ürünler, Üreticiler, Bilgi sayfaları, Google analytics ve daha birçok eklenti hazır gelir.

Opencart bileşenleri
Siparişleri hazırlayın

Misafir ve kayıtlı kullanıcı ile Ödeme

Ziyaretçi, misafir veya kayıtlı kullanıcı ile sipariş verebilir. Kolay bir alışveriş için seçim müşterinindir.

Misafir ve kayıtlı kullanıcı ile Ödeme
Satış sonrası

Satış raporları

Opencart satış raporu, satılan ürünlerin tam raporunu sunar. Ek raporlama işlevleri almak istiyorsanız raporlar sayfasında filtreleri kullanabilirsiniz.

Satış raporları