Opencart Tema

Modern ve etkileşimli arayüze sahip tema ile yüksek satış, düzenli bakım ve iyileştirme olanağı sunuyoruz. Tam zamanlı profesyonel destek sağlıyoruz.

Canlı önizlemeReferanslar
Opencart Demo

Roket hızında arayüz 🚀

Roket Hızında Opencart Teması

Sıradışı hizmet anlayışı

Opencart altyapısında ve e-ticarette edindiğimiz deneyimleri bir pakette birleştirdik. Hızlı sonuç almayı ve teknik sorunlar yaşamamaya olanak tanıyoruz.

Verilere dayalı arayüz

Test edilmiş ve başarılı sonuçlar alınmış arayüz.

Güvenilir geliştirici

Opencarta tam anlamıyla hakimiz. Modül ve tema geliştiriyoruz.

Düzenli bakım ve iyileştirme

Altyapıyı sürekli geliştirmeye devam ediyoruz.

Profesyonel Destek

Tam zamanlı profesyonel destek veriyoruz.

Temanın sunduğu avantajlar

Harika mağaza görünümü, güzel kategori bölümü ve ilgi çekici ürün sayfaları müşterilerinizin pazarınızdan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olur.

Seo dostu tasarım

Seo için optimize edilmiş, hızlı ve tüm cihazlar ile uyumludur. Sayfa gezinmeleri kolayca yapılabilir ve ürüne giden yol haritası akıllıca oluşturulmuştur.

Verilere dayalı tasarım

Tasarımı oluşturan parçalar kullanıcılardan elde ettiğimiz verilerinin incelenmesi ve geri bildirimlerden edinilen deneyimlerle ilişkilidir.

Hızlı sayfa yüklemeleri

Hızlı yükleme hızı için tembel sayfa yüklemelerinden faydalanıldı. Böylece e-ticaret sitenizin performansı her zaman en yüksek seviyede olacaktır!

Cihaz uyumluluğu

Tamamen duyarlı tasarım cihazınızın çözünürlüğünün önemi olmadan tüm cihazlarda birinci sınıf deneyim sağlamak için yapıldı.

Çok amaçlı kullanım

Genel olarak, her türden e-ticaret web siteleri için çok amaçlı bir temaya bakıyorsunuz. Bir e-ticaret sitesi geliştirmeyi hızlı ve zahmetsiz hale getiren modern, temiz ve sağlam bir araç sunuyoruz.

Açılır sepet

En hızlı ve en rahat alışveriş deneyimi için, ürün sepete eklendiğinde açılır sepet aktif olur. Müşterileriniz alışverişe devam edebilir veya kasaya gidip siparişlerini tamamlayabilirler.

Blog sayfaları

Blog sayfasında yazıları paylaşabilir, kullanıcılar ile daha fazla etkileşimde bulunabilirsiniz. Daha fazla trafik, daha iyi indeksleme ve müşteri katılımını arttırırken içerik pazarlama fırsatlarından yararlanırsınız.

Sektörel revizyon

Sektörünüze ve size özel ihtiyaçlara göre tasarımı ve alt yapıyı revize ediyoruz. Müşterileriniz aradığı ürüne daha kolay ulaşırken, siz operasyonunuzu daha verimli ve daha kolay yönetirsiniz.

Maceraya atılmayın! Zaten başarılı bir platforma katılın

Seçeceğiniz paketi yıllardır kullanıyoruz. Verilere dayanarak ve geri bildirimlerden faydalanarak geliştirdik.

E-ticaret paketini nasıl geliştirdik?

Ürünümüzü kullanan müşterilerimizden edindiğimiz verilerden ve geri bildirimlerden faydalandık.

Platformla yüksek dönüşümler elde etmeyi başardık. Ayrıca satıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduk.

Şimdi, yıllar boyunca edindiğimiz deneyimi bir araya getiriyoruz.

E-ticaret

Neden Seo ve Reklam danışmanlığı veriyoruz?

Platform e-ticarette ürünlerinizi satmanız için sadece bir araç oluyor. Ancak daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu biliyoruz.

Doğru girişimde bulunmanız için başarılı girişimlerden aldığımızı ilham ve bilgi birikimini paylaşıyoruz.

Seo ve Reklam

%100 Başarılı

Zaten kullanılan bir platforma katılın. Verilerden faydalanın hızlı ve kolayca ürünlerinizi satın.

Teknik Altyapı

Altyapıyı sürekli geliştirmeye devam ediyoruz. Spesifik ihtiyaçlarınıza cevap verebiliriz.

Profesyonel Destek

Düzenli bakım ve iyileştirme yapıyoruz. Tam zamanlı profesyonel destek veriyoruz.

E-ticaret paketleri

3999 TL'den başlayan fiyatlarla profesyonel hizmet sunuyoruz.

3999 TL / Tek sefer

Standart

Kurulum ve teknik destek içeren temel sürüm.

 • E-Mağaza teması
 • Seo modülü
 • Kargo takibi modülü
 • Blog
 • Sms modülü
 • Kredi kartı entegrasyonu
 • Kolay ödeme sayfası
 • Entegra
 • Sektörel revizyon
 • Kurulum
 • Cloudflare kurulumu
 • Seo / İçerik dizayn
 • Google reklamları kurulumu
 • Google uygulamaları kurulumu
 • Cloud sunucu
 • E-ticaret danışmanlığı
4499 TL / Tek Sefer

Profesyonel

Tüm e-ticaret özelliklerini içeren profesyonel sürüm.

 • E-Mağaza teması
 • Seo modülü
 • Kargo takibi modülü
 • Blog
 • Sms modülü
 • Kredi kartı entegrasyonu
 • Kolay ödeme sayfası
 • Entegra
 • Sektörel revizyon
 • Kurulum
 • Cloudflare kurulumu
 • Seo / İçerik dizayn
 • Google reklamları kurulumu
 • Google uygulamaları kurulumu
 • Cloud sunucu
 • E-ticaret danışmanlığı
SpyShop, E-opencart'ın teması ile yapıldı.
Zigavus, E-opencart'ın teması ile yapıldı.
Bioz, E-opencart'ın teması ile yapıldı.
Teknoatik, E-opencart'ın teması ile yapıldı.

Referanslar

Ürünlerimiz kullanıcılar tarafından seviliyor

"10 yıllık e-ticaret sürecinde yaşadığımız en problemsiz e-ticaret deneyimi oldu."

- Resul Güran www.spyshop.com.tr

"E-Mağaza'ya geçiş yaptığımızdan beri teknik sorunlar yaşamamaya başladık. Şimdi sadece satışlara odaklıyız."

- Celal Şahin shop.zigavus.com

"E-ticarete e-opencart ile başladık. Çok memnunuz, her şey yolunda gidiyor."

- Selçuk Arslan www.bioz.com.tr

"Kolay kullanım sağlayan bir admin paneli olması benim için çok iyi. Müşterilerimin de kullandıkları siteyi beğenmeleri harika."

- Atilla Coşkun www.teknoatik.com.tr

Opencart Temaları

OpenCart e-ticaret yazılımının yükselişi ile mükemmel, kaliteli OpenCart temaları oluşturmaya başladık. Temaları oluştururken müşteri verilerinden ve geri bildirimlerden faydalanmak harika bir iş ortaya koymamızı sağladı.

OpenCart temalarımızın ayırt edici özellikleri arasında hızlı açılış sayfaları, tarayıcı ve cihaz uyumluluğu, SEO dostu oluşu ve daha fazlası geliyor. Bu olağanüstü işlevsellik, ürünlerinizi yüksek dönüşüm oranıyla satma olanaklarını sunuyor.

Tam olarak size özel, çeşitli e-ticaret sektörleri için yaratılmış kişisel OpenCart temaları ortaya çıkıyor. Çok yönlülüğü nedeniyle, bu OpenCart temasını bir dizi farklı çevrimiçi işletme için kullanılabilir. Kısacası online olarak ne tür ürünlerin reklamını yapmayı planladığınız önemli değil ürünlerinizi satmanıza yardımcı olabiliriz.

Her müşteriye sizi seçmelerinin doğru tercih olduğunu kanıtlamanız için oluşturduğumuz OpenCart temaları kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Opencart tema anlayışını yeni seviyelere taşıyoruz.

Büyük bir şeye hazır mısınız? Oluşturmayı planladığınız çevrimiçi mağazanın türü ne olursa olsun bunu gerçeğe dönüştürebiliriz!

Tam bir çevrimiçi alışveriş çözümü oluşturmayı hedefliyoruz. Bu yüzden OpenCartı seviyoruz. Çünkü Opencart, kullanımı son derece kolay, ancak son derece işlevsel ve esnektir.

OpenCart hem küçük hem de büyük işletmeler için mükemmel şekilde uygundur. Dillerle ve çoklu para birimleriyle tamamen uyumludur, böylece e-ticaret web sitenizi kolaylıkla küreselleştirebilirsiniz.

Bir e-ticaret sitesi geliştirme sürecinde misiniz? Daha iyi bir yerde olamazdınız.

E-Ticaret web siteleri oluşturma konusunda profesyonel olsanız da olmasanız da e-opencart ile rahatça bir tane yapacaksınız.

Genel olarak, her türden e-ticaret web siteleri için çok amaçlı bir temaya bakıyorsunuz. Bir çevrimiçi mağaza geliştirmeyi hızlı ve zahmetsiz hale getiren modern, temiz ve sağlam bir araç sunuyoruz. İhtiyaç duyulan pazarı bütünüyle kapsayan bir OpenCart tema oluşturduk.

Başarılı bir web mağazası için gerekli diğer tüm iç düzenleri de elde edeceksiniz. E-ticaret ile çalışmak karmaşık olmamalı ve bunu kanıtlıyoruz. Sms bildirimi, kargo takibi, blog, pazaryeri entegrasyonu ve devam eden bir listeyi paketledik.

Opencart tema anlayışını gerçekten yeni seviyelere taşıyoruz. Tüm istek ve taleplerinizi karşılayan sağlam bir OpenCart tema oluşturmak için sürekli çalıştık. Arama motoru için optimize ettik, hızlandırdık, sayfalarda daha derine inmek için basitleştirdik.

Çok daha fazlası var.

Harika mağaza görünümü, güzel kategori bölümü ve ilgi çekici ürün sayfaları, bunların tümü müşterilerinizin pazarınızdan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olur.

Temanın düzeni tamamen akıcıdır ve potansiyelinizi daha da artıracak kusursuz bir alışveriş deneyimini garanti eder. Sizi hiçbir şekilde sınırlamayan çok amaçlı bir OpenCart temasıdır.

Özel düzenler oluşturmak ve mevcut düzenleri geliştirmek, sadece kolay değil aynı zamanda eğlencelidir.

E-Opencart, E-ticaret hayatına daha sonra değil, daha erken başlayabileceğinizin garantisidir. Sonuçta hazır e-ticaret sitesiyle başlarsınız.

Temayı değiştirebilir ve marka düzenlemelerinizi en ince ayrıntısına kadar uygulayabilirsiniz. E-ticarete başlamak için tüm seçeneklere ve olanaklara sahipsiniz. Daha da fazlası gelecekteki güncellemelerle iyileştirmeye devam edeceğiz.

Esnekliğinin sınırı yoktur. Bu OpenCart temasını her türlü farklı proje ve niyet için kullanabilirsiniz. Canlı önizleme ile demoya giderek önce temayı deneyimleyebilir ve bir temanın bu şaheserini ilk elden görebilirsiniz.

Siparişlerinizi takip edin, satış raporlarını kontrol edin ve hatta OpenCart'ın sunduğu pazarlama araçlarından yararlanın.

Sıfırdan bir şey inşa etmek zorunda değilsiniz. Size kolaylık sağlamak için tüm parçaları bir araya getirdik.

Cihaz uyumluluğu

Tamamen duyarlı tasarım cihazınızın çözünürlüğünün önemi olmadan tüm cihazlarda birinci sınıf deneyim sağlamak için yapıldı. Kullanıcılar sahip oldukları herhangi bir görüntü boyutunda sitenizin görüntüsünün keyfini çıkarır. E-ticaret siteniz akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve en büyük masaüstü bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.

Ayrıca hızlı yükleme için optimize edilmiş mobil kullanıma hazır bir düzene sahiptir. Tema, modern web'in en son trendlerini ve düzenlemelerini takip ediyor. Hızlı, SEO için optimize edilmiş ve mobil cihazlarla tam uyumludur.

Verilere dayalı tasarım

Şablonun özellikleri, ayrıntılı müşteri verilerinin incelenmesi ve geri bildirimlerden edinilen deneyimlerle ilişkilidir. Hızlı bir şekilde OpenCart platformunu ve şablonu kurup web sitenizi özelleştirir, uzman yardımıyla işinizi göz açıp kapayıncaya kadar bitirmiş olursunuz.

Hızlı sayfa yüklemeleri

Tembel Yükleme, uzun web sayfalarındaki görüntülerin yüklenmesindeki ertelemedir. Görünüm dışındaki görüntüler kullanıcı onlara doğru kaydırana kadar yüklenmezler. Uzun web sayfalarında “Tembel Yükleme” kullanmak sayfanın yüklenme hızını arttırır.

Hızlı yükleme hızı için optimize edilmiştir. E-ticaret sitenizin performansı her zaman en yüksek seviyede olacaktır!

Admin panel

Duyarlı yönetici paneli süper kullanıcı dostudur ve yeni mağaza sahiplerine bile her sektöre gerçek bir profesyonel gibi hakim olma seçeneği sunar.

Ödeme Sayfası

En hızlı ve en rahat alışveriş deneyimi için, adımlardan oluşan bir ödeme sayfasına sahiptir. Dahası, ödeme sayfasını özelleştirmekten keyif alacağınız çok sayıda akıllı ayarlara sahiptir.

Sayfa düzeni

Ürünler iyi bir sunumla, akıllıca detaylandırılmış sayfalarda görünür. Bu önemlidir çünkü basit kullanıldığı zaman bir çok insan sitenin daha da derinlerine gitmek için istekli olurlar.

Yapışkan menü

Sayfayı aşağıya kaydırdığınızda sayfanın üst kısmına yapışan menü sayfa ile birlikte gelir. Bu da ana menüyü her zaman kullanıcının gözünün önünde tutar, başka bi sayfaya geçmek için bütün yolu tekrar geriye dönmezler.